Κοπή παραδοσιακής Βασιλόπιτας

Την Παρασκευή 31/1/2020 ο Πρόεδρος της ΕΕ του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου καθηγητής Ιωάννης Βράμπας έκοψε την παραδοσιακή βασιλόπιτα για την υποδοχή του νέου χρόνου.  Η εκδήλωση έγινε παρουσία του Αντιπρύτανη Οικονομικών, Προγραμματισμού και Ανάπτυξης Χαραλάμπου Φείδα, ο οποίος έχει την Εποπτεία του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου, του Αντιπρύτανη Διοικητικών Υποθέσεων κ. Ανδρέα Γιαννακουδάκη, του Αντιπρύτανη Έρευνας και Δια Βίου Εκπαίδευσης κ. Ευστράτιο Στυλιανίδη, του κοσμήτορα της ΣΕΦΑΑ, κ. Κοσμά Χριστούλα, τα μέλη της Επιτροπής Εποπτείας κ.κ.  Δημήτρη Αχιλιά , Στέλλας Δούκα, Νικόλαου Κουτουλιάνου, Θωμά Μεταξά, Θεοδώρου Βαβούρα και όλο το προσωπικό του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου. Το τυχερό κομμάτι της πίτας έτυχε στον διοικητικό υπάλληλο του Γυμναστηρίου Παναγιώτη Αργυράκη. Μετά την εκδήλωση, ακολούθησε ξενάγηση των αντιπρυτάνεων στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου.