Ανοιχτή Πρόσκληση για Πρόσληψη Καθηγητών Φυσικής Αγωγής

Ανοιχτή Πρόσκληση για Πρόσληψη Καθηγητών Φυσικής Αγωγής στις Ακαδημίες του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου του ΑΠΘ

Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του ΑΠΘ ζητεί καθηγητές φυσικής αγωγής (7), οι οποίοι θα παρέχουν τις υπηρεσίες τους στο πλαίσιο λειτουργίας των αθλητικών του ακαδημιών για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021, για τα εξής αντικείμενα:

• Ποδόσφαιρο (3)
  • Κλασικός Αθλητισμός / Στίβος (2)
  • Αντισφαίριση-Τένις (1)
  • Καλαθοσφαίριση (1)

Οι υποψήφιοι πρέπει να υποβάλουν σχετική αίτηση ηλεκτρονικά  στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου infogym@ad.auth.gr , μέχρι τη Δευτέρα 12 Οκτωβρίου 2020 και ώρα 12.00 μ.μ.

Οι αιτήσεις θα πρέπει να  συνοδεύονται από τη βεβαίωση της κύριας ειδικότητας για το αντίστοιχο αντικείμενο ενδιαφέροντος, σε διαφορετική περίπτωση δεν θα είναι επιλέξιμες.

Για περισσότερες πληροφορίες ή διευκρινίσεις μπορείτε να επικοινωνήσετε στην παρακάτω διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: infogym@ad.auth.gr

και στα τηλ. 2310 991351 , καθημερινά 10.00-12.00